Διδασκαλια Μαθηματων

Οδηγίες για τη διδασκαλία των μαθημάτων A΄ και Β΄ τάξεων ΕΠΑΛ για το σχολικό έτος 2015-2016

Μετά από ειση?γηση του Ινστιτου?του Εκπαιδευτικη?ς Πολιτικη?ς το υπουργείο Παιδείας απέστειλε στα ΕΠΑΛ οδηγίες για τη διδασκαλία των μαθημάτων Γενικής Παιδείας των A΄ και Β΄ τάξεων Ημερήσιου και Εσπερινού Επαγγελματικού Λυκείου για το σχολικό έτος 2015-2016.

ΓΙΑ ΝΑ ΑΝΟΙΞΕΤΕ ΤΙΣ ΟΔΗΓΙΕΣ ΠΑΤΗΣΤΕ ΕΔΩ

Οδηγίες για τη διδασκαλία μαθημάτων της Γ΄ τάξης ΕΠΑΛ για το σχολικό έτος 2015-2016

Μετά από ειση?γηση του Ινστιτου?του Εκπαιδευτικη?ς Πολιτικη?ς (Πρα?ξη 43/2015 Δ.Σ. Ι.Ε.Π.) το υπουργείο Παιδείας απέστειλε στα ΕΠΑΛ οδηγι?ες που αφορου?ν στη διδασκαλι?α των μαθημα?των Γενικη?ς Παιδει?ας της Γ ? τα?ξης των Ημερη?σιων και των Γ ? και Δ ? τα?ξεων των Εσπερινω?ν Επαγγελματικω?ν Λυκει?ων.

ΓΙΑ ΝΑ ΑΝΟΙΞΕΤΕ ΤΙΣ ΟΔΗΓΙΕΣ ΠΑΤΗΣΤΕ ΕΔΩ